|
|
|
|
|Wirtualne studio TVSWirtualne studio TVS


CO TO JEST?

Wirtualne studio TVS Wirtualne Studio TVS powstało jako technologia łącząca jakość rozwiązań wysokobudżetowych z maksymalną prostotą obsługi. Umożliwia realizację profesjonalnych materiałów filmowych w wirtualnym studio, w scenografiach o różnorodnym charakterze, jest także znakomitym narzędziem marketingowym oraz platformą wypowiedzi dla osób kreatywnych. System TVS bazuje na technologii greenscreen umieszczając prezentera w wirtualnej przestrzeni trójwymiarowej dodatkowo dając możliwość wmontowania w “wirtualną scenę” materiałów filmowych, jak również statycznych grafik.

Jest to rozwiązanie kompleksowe – oprócz wsparcia rozwiązań wizualnych, umożliwia montaż dźwięku, a także emisję w trybie streaming. Krótko mówiąc – TVS to kompletny i prosty w obsłudze system, dzięki któremu uruchomicie swój kanał video w internecie oparty o wirtualne studio, w jakości nieustępującej tym, znanym z popularnych programów telewizyjnych czy z portali internetowych.

TWOJE WIRTUALNE STUDIO TVS - SYSTEM MONTAŻU, EDYCJI I EMISJI MATERIAŁU VIDEO

Atrakcyjna cena
System TVS jest najtańszym rozwiązaniem dostępnym na rynku oferującym tak szerokie możliwości edycyjne i jakość wirtualnego studia.

Łatwość obsługi
Każdy, kto opanował podstawy obsługi komputera, jest w stanie w krótkim czasie poznać kulisy technologii video w stopniu pozwalającym na obsługę zestawu TVS.

Uniwersalność zastosowań
Prostota i efektywność rozwiązania pozwala znaleźć zastosowanie dla zestawu u praktycznie wszystkich reprezentantów biznesu korzystających z internetu: począwszy od video blogerów, poprzez firmy szkoleniowe i twórców własnych kanałów tv, po instytucje samorządowe ,placówki edukacyjne i korporacje.

Jakość porównywalna z rozwiązaniami wysokobudżetowymi
Założeniem twórców rozwiązania było, by technologia wysokobudżetowa trafiła „pod strzechy”. My uważamy, że się udało. A co Ty o tym sądzisz?

Obsługa streamingu
Pomyśl sobie, że możesz swój program, ze swojego studia emitować na żywo do internautów rozsianych po całym świecie :)

Mobilność
Cały zestaw po złożeniu mieści się w bagażniku samochodu, więc możesz swoje studio uruchomić w każdym miejscu, w którym będziesz miał dostęp do internetu i zasilania … no i oczywiście parę wolnych metrów kwadratowych.

JAK STWORZYĆ WŁASNY KANAŁ TV?

Krok 1 - Pomysł
Wszystko zawsze zaczyna się od idei / marzenia. Jeśli masz pomysł na stworzenie kanału telewizji tematycznej, bądź reprezentujesz podmiot, którego działalność może być wsparta treścią emitowaną przez taki kanał, to już zrobiłeś pierwszy krok.

Krok 2 - Zakup systemu Wirtualne studio TVS
Idealny kompromis pomiędzy wysoką jakością i funkcjonalnością rozwiązania, a relatywnie niską ceną. Tego typu technologia zazwyczaj jest wielokrotnie droższa.

Krok 3 - Wybór scenografii
Masz możliwość wyboru spośród 20 gotowych scenografii dostarczanych razem z systemem oraz dodanie do Biblioteki dodatkowych 10 scenografii po zarejestrowaniu produktu.

Krok 3 (opcja) - Opracowanie dedykowanej scenografii
Możliwe jest też opracowanie scenografii przez naszych projektantów. Na podstawie briefu, bądź też analizy potrzeb i celów, w kreatywnym procesie powstaje dopasowane do Twoich potrzeb rozwiązanie graficzne zoptymalizowane pod kątem technologii stosowanej w Wirtualne studio TVS.

Krok 4 - Wyposażenie studia
By całość zestawu Wirtualne studio TVS mogła działać niezbędne jest wyposażenie studia w urządzenie rejestrujące obraz i dźwięk (lustrzanka z wyjściem HDMI bądź kamera), zestaw oświetleniowy i tło (tzw. greenscreen).
Chętnie służymy poradą i rekomendacjami przy wyborze dodatkowego wyposażenia.

Krok 5 - Nauka obsługi systemu
Podstawowe zasady funkcjonowania zestawu Wirtualne studio TVS są bardzo proste, a zapoznanie się z nimi nie wymaga wstępnej znajomości oprogramowania i zasad funkcjonowania video i grafiki komputerowej. Interfejs graficzny jest bardzo prosty przejrzysty i intuicyjny. Po kilkugodzinnym szkoleniu można od razu przejść do pracy montażowej.

Krok 6 - Nagranie i emisja
Być może największym wyzwaniem w całej przygodzie z Wirtualne studio TVS będzie pierwszy kontakt z kamerą. Wierzymy w Was!. Jeśli natomiast nie macie naturalnego "parcia na szkło", planujemy szkolenia prowadzone przez aktorów i dziennikarzy. A gdy już wszystko gra - naciskasz jeden klawisz i ... życzymy wysokich słupków oglądalności :D

Start | Produkty | Baza wiedzy | Promocje | Kontakt | Polityka cookies